Zajęcia terenowe – Pomorze!

Uwaga studenci I roku studiów magisterskich którzy zapisali się na zajęcia terenowe „Botaniczne i sozologiczne aspekty przyrody Pomorza”!’

W 2018 roku zajęcia odbędą się w dniach 18-22 czerwca. Są to ostatnie dni zajęć w tym semestrze  i ustalając terminy ostatnich zajęć lub zaliczeń w ramach innych przedmiotów proszę uwzględnić termin naszych zajęć. Poniżej podstawowe informacje organizacyjne:

Rozpoczęcie – poniedziałek 18. czerwca w Poznaniu, ul. Umultowska 89, o godz. 7.30 – wyjazd autobusu sprzed Collegium Biologicum UAM!

• Noclegi – DW „Posejdon”,  84-360 Łeba, ul. Zielona 11 (Uwaga: W Łebie jest jeszcze inny ośrodek wypoczynkowy o tej samej nazwie!). Zajęcia odbywają się już w trakcie przejazdu pierwszego dnia i nie ma możliwości samodzielnego dojazdu do Łeby!
  • Wyżywienie  we  własnym  zakresie, koszty przejazdów i noclegów pokrywa Uczelnia.
  • Należy zabrać notatniki oraz odzież terenową i przeciwdeszczową, w tym obowiązkowo kalosze!
  • Zakończenie zajęć w piątek 22. czerwca w późnych godzinach popołudniowych–  powrót autobusem do Poznania.
  • Przewidziane w planie Konwersatorium (5 godz.) odbędzie się w trakcie wyjazdu i ewentualnie po powrocie do Poznania – spotkanie zaliczeniowe!
  • Przypominam o obowiązku zarejestrowania się na te zajęcia w systemie USOS, gdyż tylko ta lista będzie podstawą do zaliczenia.

W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt – najlepiej drogą mailową.

Z poważaniem,

Koordynator modułu: dr Ryszard Piotrowicz   –    ryszardp@amu.edu.pl ,  tel . 618295879; pok. 0.101