Seminarium PTH o zróżnicowaniu jezior w Chorwacji.

Zarząd Oddziału PTH w Poznaniu zaprasza w środę 7 marca  2018 roku o godz. 11.30 do sali A w Collegium Biologicum UAM, ul. Umultowska 89  w Poznaniu na Seminarium poświęcone tym razem problemowi zróżnicowania jezior w Chorwacji i wykorzystania zooplanktonu w ocenie jakości wód.

Referat pt. „Diversity of lakes in Croatia and survey of zooplankton in the water quality assessment”

wygłosi prof. Maria  Špoljar, Department of Biology, University of Zagreb, Croatia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Sekretarz Oddziału                                                                                       Przewodniczący Oddziału

(-) dr Katarzyna Kowalczewska-Madura                                                             (-) dr Ryszard Piotrowicz